4K Mini LED ve 160Hz Red Magic Red Magic oyun monitörü

4K Mini LED ve 160Hz Red Magic Gaming Display ile muhtemelen en iyi oyun monitörü 10 Ekim’de Çin’de satışa sunulacak

Nubia, Red Magic Gaming Display’in 10 Ekim’de ön satışa başlayacağını duyurdu. Bu yılın Temmuz ayında piyasaya sürülen monitörü üretici, en iyi oyun monitörü ve 4K çözünürlüğe ve 160HZ frekansına sahip Mini LED ekrana sahip ilk 27 inçlik monitör olarak adlandırıyor.

Red Magic oyun monitörü, 1152 bağımsız arka aydınlatma alanına sahip ikinci nesil AUO 7.0 paneli kullanıyor. HDR1000 spesifikasyonlarını destekliyor ve DC-P3 renk gamının% 99’unu ve Adobe RGB renk gamının% 99’unu kapsıyor.

Buna ek olarak, bu monitör 1 ms yanıt süresine sahiptir, AMD FreeSync ve NVİDİA G-Sync’i destekliyor. Mobil cihazlardan görüntü aktarımını kalite kaybı olmadan ve milisaniyede gecikmeyi destekleyen dünyanın ilk monitörüdür.

Arayüzler açısından, bu monitör tam bir HDMI 2.1 arayüzünün yanı sıra 90W’a kadar güç aktarımını destekleyen tam bir USB-C arayüzüne sahiptir. Stand, kaldırma ve döndürme ayarını destekler.

Daha önceki bilgilere göre Red Magic Gaming Display’in başlangıçta bu yıl Eylül ayında piyasaya sürülmesi planlanıyordu, ancak biraz ertelendi.

Leave a Reply

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir. Gərəkli sahələr * ilə işarələnmişdir